Home

Strona 1 z 9  > >>

Kancelaria Radcy Prawnego w Bydgoszczy podejmie stałą współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy z aplikantem/aplikantką radcowską. Do zakresu obowiązków będzie należało sporządzanie pism procesowych, zastępstwo w trakcie rozpraw sądowych oraz bieżąca pomoc w pracach Kancelarii. Zgłoszenia (najlepiej z CV) proszę kierować na adres: m.roman@kancelariagrant.pl (czytaj więcej)



Lista osób, które zaliczyły kolokwium roczne z zakresu zasad wykonywania zawodu radcy prawnego, etyki radcy prawnego oraz organizacji i funkcjonowania samorządu radców prawnych, które odbyło się w dniu 23.06.2017 r.

  1. Baranowska Joanna

  2. Barański Maciej

  3. Bartoszyński Michał

  4. Chudzinska Magdalena

  5. Cieciórska Jolanta

  6. Cieśla Piotr

  7. Dalak Bartosz

  8. Dudek Magdalena

  9. Głowacka Dagmara

  10. Głowacka Monika

  11. Głowacki Szymon

  12. Grzegorek Monika

  13. Jabłoński Zbigniew

  14. Krause Rafał

  15. Kulczyk Albert

  16. Kurzyna Przemysław

  17. Kwiatkowski Krzysztof

  18. Lewandowska Agata

  19. Niemczewska Paulina

  20. Patalon Sebastian

  21. Pawliczko Izabela

  22. Podmokły Anna

  23. Rogińska Zuzanna

  24. Sasanowicz Karolina

  25. Semrau Maria

  26. Sieradzka Katarzyna

  27. Skorecki Aleksander

  28. Stefańska Monika

  29. Styczyński Dominik

  30. Szczypkowska Sandra

  31. Tucholski Marcin

  32. Tymoszczuk Maciej

  33. Wełniak Małgorzata Aleksandra

  34. Wojciechowska-Gryboś Magdalena

  35. Zajchowska Anna

  36. Zakrzewski Marcin

Za komisję Przewodniczący Zespołu:

r. pr. Michał Rościszewski

(czytaj więcej)



Lista osób, które zaliczyły kolokwium roczne z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych, które odbyło się w dniu 21.06.2017 r.

  1. Cichy Sylwia Anna

  2. Cierżnicki Michał

  3. Giżycka Urszula

  4. Góryńska Karolina

  5. Imko-Drozda Angelika

  6. Kotlińska Katarzyna

  7. Latos Ksenia Hanna

  8. Lewandowska Joanna

  9. Łangowski Mateusz

  10. Łyjak Anna

  11. Malinowska Adrianna

  12. Małecki Tomasz

  13. Meyer Karolina

  14. Nowicki Michał

  15. Rutkowski Paweł

  16. Rzęsiewicz Karol

  17. Sikorska Agnieszka

  18. Sucharski Artur

  19. Szymański Tobiasz

  20. Theil Agnieszka

  21. Trzciński Dariusz

  22. Walczyna Weronika

Za komisję Przewodniczący Zespołu:

r. pr. Zbigniew Pawlak

(czytaj więcej)



Lista osób, które zaliczyły kolokwium roczne z zakresu prawa spółek handlowych, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, które odbyło się w dniu 07.06.2017 r.

  1. Bekier Katarzyna

  2. Bethke Sylwia

  3. Brzoszczyk Adam

  4. Hoppe Justyna

  5. Jakubowska Monika

  6. Janik Piotr

  7. Kiec Dominika

  8. Kowalska Joanna Olga

  9. Kulczyk Żaneta

  10. Mrówczyński Maciej Kamil

  11. Naborczyk Aneta

  12. Pietrzycki Dominik Mateusz

  13. Spłocharska Agata

  14. Stefański Mateusz

  15. Tadrowska Marta

  16. Wojciechowska Monika Teresa

  17. Zielińska-Gołuńska Ewa

Za komisję Przewodniczący Zespołu:

r. pr. Gabriela Krajczewska

Opis istotnych zagadnień do zadania z zakresu Prawa Spółek (format .DOC)

(czytaj więcej)



Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kranc zatrudni aplikanta radcowskiego lub osobę w tym roku zdającą egzamin wstępny na aplikację.

Korespondencję proszę kierować na adres e-mail tkranc@belma.com.pl

Pozdrawiam

Tomasz Kranc

(czytaj więcej)



Strona 1 z 9  > >>