Home

OTWARTA REJESTRACJA NA SEMINARIUM TRALIM NT. PRAWA EUROPEJSKIEGO DOTYCZĄCEGO IMIGRACJI I AZYLU, CZWARTEK 5 MARCA 20 R. W WARSZAWIE


Szanowni Państwo,

w porozumieniu z Wiceprezesem Michałem Korwek nadzorującym w Krajowej Izbie Radców Prawnych działalność zagraniczną mam przyjemność przekazać, że otworzono rejestrację na seminarium TRALIM nt. prawa europejskiego dotyczącego imigracji i azylu, które odbędzie się w czwartek 5 marca br. w Warszawie. 

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie realizowane jest przez Krajową Izbę Radców Prawnych w ramach programu TRALIM2 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, jego adresatami są radczynie i radcowie prawni. Gościć będziemy znamienitych prelegentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, językami wykładowymi wydarzenia będą polski i angielski.  Będzie to już trzecie seminarium organizowane przez Krajową Izbę Radców Prawnych w ramach programu TRALIM2 (po seminarium TRALIM w maju 2019 r. oraz seminarium TRAUMA we wrześniu 2019 r.)

W załączeniu przesyłam aktualny program seminarium, poniżej załączam także link do zapisów oraz szczegółowej informacji o seminarium. Organizator zapewnia lunch i przerwy kawowe. Serdecznie zapraszamy – w szczególności te osoby, które nie uczestniczyły we wcześniejszych seminariach. 
Uczestnicy otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Link rejestracyjny:
Link do informacji na stronie KIRP:

Dziękuję.

Z poważaniem
Maria Napiontek Powrót