Home

Koleżanki i Koledzy Radcowie Prawni,


serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki pt. „Instytucje, organizacje, obywatele - trzy drogi ochrony zwierząt", która odbędzie się 23 i 24 września stacjonarnie w Warszawie, a także online. Informujemy, że honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Krajowa Izba Radców Prawnych.


Prawna ochrona zwierząt zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy pragną wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie na polu walki o prawa zwierząt. Konferencja z założenia ma służyć wymianie doświadczeń i poglądów na najważniejsze aktualne problemy prawnej ochrony zwierząt i stosowania przepisów w praktyce. Konferencja została podzielona na dwa panele: pierwszy dotyczyć będzie instytucjonalnej ochrony zwierząt, a drugi zostanie poświęcony interwencyjnemu odbiorowi zwierząt. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami radcowie prawni i adwokaci na co dzień wspierający organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt. Nie zabraknie także zagranicznych gości.


Wszelkie informacje o konferencji oraz lista prelegentów znajduje się pod linkiem:

https://eventory.cc/event/trzydrogi


Każdy członek i członkini samorządu radcowskiego, biorący udział w konferencji może skorzystać z 15% zniżki na zakup biletu, korzystając z kodu rabatowego: KIRP#15


Co więcej, radcowie i radczynie otrzymają po 5 punktów szkoleniowych za każdy dzień udziału w konferencji oraz stosowne zaświadczenie od organizatora, celem przedłożenia we właściwej OIRP.


Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/405875774923301

Bilety: https://eventory.cc/event/trzydrogi/tickets...


W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.


Pozdrawiam

r.pr. Małgorzata Sobaczyńska-Raczak

tel. 505 991 786.

 

 

Powrót