Home

Strona 1 z 118  > >>

  1. Aptowicz Damian
  2. Babiarz Magdalena
  3. Baran Maria
  4. Biciutko Mateusz
  5. Czarniak Anna
  6. Drabikowska Julia
  7. Gralak Martyna
  8. Hałas Sebastian
  9. Jakubowska Karolina
  10. Jastrząb Michał
  11. Jurgielska Paulina
  12. Kopeć Karolina
  13. Kortas Agnieszka
  14. Kruszyńska Julia
  15. Kulikowska Milena
  16. Kurach Artur
  17. Kwasigroch Stanisław
  18. Łątka Paulina
  19. Muszyńska Sylwia
  20. Niewiadomska Daria
  21. Palicka Magdalena
  22. Radtke Magdalena
  23. Reysowska – Strojek Marta
  24. Seydak Marcin
  25. Smoliński Michel
  26. Wojtasik Magdalena
  27. Wolf Justyna
  28. Wołowiec Anna
  29. Wrzesińska Marta

Za Komisję Przewodniczący Zespołu:

r. pr. Gabriela Krajczewska

Prawidłowe rozwiązanie zadania (format .PDF)

(czytaj więcej)



  1. Barałkiewicz Daniel
  2. Borowicz Agnieszka
  3. Bruska Joanna
  4. Deręgowski Mateusz
  5. Dobroch Dorota
  6. Gburczyk Krzysztof
  7. Głów Sabina
  8. Goldewicz Weronika
  9. Górecki Robert
  10. Hamernik Dariusz
  11. Jarzewska Kaja
  12. Karczewski Adam
  13. Kępa Natalia
  14. Kopka Natalia
  15. Krawczyk Agnieszka
  16. Krenska Kamila
  17. Lesińska Katarzyna
  18. Listopadzka Karolina
  19. Malatyńska-Smułka Agnieszka
  20. Marcinkowski Jacek
  21. Modrakowska Anna
  22. Moskal Paula
  23. Mural Natalia
  24. Pasek Iwona
  25. Pierzyński Paweł
  26. Pomietło Paweł
  27. Tokarczyk Bartosz
  28. Tuszyńska Monika
  29. Zajchowski Paweł
  30. Zapolska Natalia
  31. Zdrojewska Marcelina
  32. Zmyj Paula

Za Komisję Przewodniczący Zespołu:

r. pr. Michał Rościszewski (czytaj więcej)



  1. Aptowicz Damian
  2. Babiarz Magdalena
  3. Baran Maria
  4. Biciutko Mateusz
  5. Czarniak Anna
  6. Drabikowska Julia
  7. Gralak Martyna
  8. Hałas Sebastian
  9. Jakubowska Karolina
  10. Jastrząb Michał
  11. Jurgielska Paulina
  12. Kopeć Karolina
  13. Kortas Agnieszka
  14. Kruszyńska Julia
  15. Kulikowska Milena
  16. Kurach Artur
  17. Kwasigroch Stanisław
  18. Łątka Paulina
  19. Muszyńska Sylwia
  20. Niewiadomska Daria
  21. Niewiarowski Paweł
  22. Noglik Iwona
  23. Palicka Magdalena
  24. Radtke Magdalena
  25. Reysowska – Strojek Marta
  26. Seydak Marcin
  27. Smoliński Michel
  28. Sułek Monika
  29. Wojtasik Magdalena
  30. Wolf Justyna
  31. Wołowiec Anna
  32. Wrzesińska Marta

Prawidłowe rozwiązanie zadania (format. DOC)

(czytaj więcej)



1.     Czarnecka Adrianna

2.     Giese Daria

3.     Jankowa Klaudia

4.     Jaska Mateusz

5.     Kempczyńska Marta

6.     Klonowska Joanna

7.     Konarzewska Patrycja

8.     Kuczyniecka Anna

9.     Mendlik Rafał

10.  Mikołajewska Daria

11.  Molenda Konrad

12.  Nawrocki Adam

13.  Niedojad Joanna

14.  Porębska Agata

15.  Rohnka Iga

16.  Schreiber Monika

17.  Szymczak Magdalena

18.  Walkowiak Aleksandra

19.  Wawrzyniak Dominik

20.  Wąsiołek Adrian

21.  Wróblewska Małgorzata

22.  Żak Agata

 

 

Za Komisję Przewodniczący Zespołu:

r. pr.  Gabriela Krajczewska

(czytaj więcej)



Strona 1 z 118  > >>