Komunikaty

Apel Fundacji Radców Prawnych
2021-03-09

Drogie Koleżanki i Koledzy!

W imieniu Fundacji Radców Prawnych naszej Izby, w związku z rozpoczęciem się tegorocznego okresu rozliczeniowego z Urzędami Skarbowymi  Zarząd Fundacji Radców Prawnych uprzejmie przypomina, że istnieje możliwość przekazywania Fundacji 1 % podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym PIT za rok podatkowy 2020. Należy wówczas w odpowiednim miejscu w formularzu PIT składanym drogą tradycyjną lub elektroniczną (e-PIT) wpisać nazwę fundacji i nr KRS 0000230474.

Jednocześnie w tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim Koleżankom i Kolegom za wpłaty 1 % podatku dokonane z rozliczeń PIT za rok 2019. To dla naszej Fundacji ważne i niezbędne wsparcie.

Uprzejmie przypominamy, iż celem Fundacji jest niesienie pomocy na rzecz osób środowiska prawniczego, naszych Koleżanek i Kolegów radców prawnych, osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych i potrzebujących, którzy pozostają w niedostatku lub w trudnej sytuacji życiowej jak i inna pomoc wychodząca również poza środowisko prawnicze. Fundacja posiada status pożytku publicznego, co również zobowiązuje do podejmowania przez nią dalszych i szerszych działań na rzecz potrzebującej jej wsparcia społeczności.

Ponadto rokrocznie jesteśmy wspierani finansowo również z Państwa darowizn pieniężnych, które również przez cały rok można dokonywać na rzecz Fundacji. Wasze wsparcie przynosi chlubę zarówno Wam, jak i naszej Fundacji. Prosimy zatem o wsparcie, pomoc, sami najpierw jako członkowie jej władz udzielając naszej Fundacji bezpłatnego wsparcia i charytatywnego zaangażowania osobistego.

Uprzejmie informujemy, że wpłat w jakiekolwiek wysokości (liczy się każda złotówka) można dokonywać na konto Fundacji o nr: 58 1140 2017 0000 4802 0443 8032 (mBank S.A.) lub bezpośrednio w naszej Izbie u Pani księgowej – Elżbiety Matuszczak.

Zatem oczekujemy od Państwa wsparcia w każdej dowolnie wybranej wyżej przedstawionej  formie, za co już z góry serdecznie i z całego serca dziękujemy.

Pamiętaj, że Ty też możesz kiedyś potrzebować naszej pomocy!

 

Z poważaniem

Zarząd Fundacji


 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by