Komunikaty

Izba Adwokacka w Lublinie oferuje godzinowy najem pomieszczeń biurowych w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej
2023-06-27

Szanowna Pani Dziekan, Szanowny Panie Dziekanie,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie wśród Członkiń i Członków Państwa Izby informacji, że Izba Adwokacka w Lublinie oferuje godzinowy najem pomieszczeń biurowych w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie przy Al. Racławickich 8.

W razie konieczności przygotowania się do rozprawy, spotkania z klientem, skorzystania z programu Legalis, jak też przeprowadzenia mediacji czy negocjacji stron, dysponujemy odpowiednio przystosowanymi czterema pomieszczeniami o różnej powierzchni, w tym salą konferencyjną, przygotowaną m.in. do przeprowadzenia spotkania czy mediacji dla większej liczby uczestników.

Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, uchwałą z dnia 8 lutego br., przyjęła Regulamin korzystania z pomieszczeń strefy mediacji i co-workingu, w którym ustaliła przystępne warunki najmu poszczególnych pomieszczeń.

Regulamin dostępny jest na stronie ORA Lublin pod linkiem:
_https://ora.lublin.pl/co-working/

Serdecznie zachęcam do zaznajomienia się i korzystania z tej możliwości wszystkich – Koleżanki i Kolegów, którzy ze względów zawodowych będą gościć w Lublinie i znajdą się w potrzebie zapewnienia sobie czasowego lokum do pracy.

Dziekan ORA w Lublinie
adw. Bartosz Przeciechowski

 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by