Komunikaty

Koleżanki i Koledzy Radowie Prawni i Aplikanci Radcowscy!
2021-05-11

Krajowa Rada Radców Prawnych ogłosiła XIII edycję konkursu Kryształowe Serce Radcy Prawnego.

Przesyłając materiały informacyjne proszę o zgłaszanie kandydatur do tej nagrody do dnia 20 maja 2021 r.

Pozdrawiam

Michał Rościszewski

Dziekan

Dziekani Rad

Okręgowych Izb Radców Prawnych

Szanowni Państwo,

Krajowa Rada Radców Prawnych ogłasza XIII edycję konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”, który organizowany jest dorocznie przez samorząd radcowski i cieszy się wielką popularnością w środowisku.

Od tego roku zmianie ulega formuła Konkursu. W pierwszym etapie radcy prawni, aplikanci radcowscy, organizacje społeczne, organizacje pozarządowe, organy administracji publicznej, organy wymiaru sprawiedliwości, środowiska prawnicze i inne podmioty wskazane w Regulaminie Konkursu mogą zgłaszać do Okręgowych Izb Radców Prawnych kandydatów spośród radców prawnych i aplikantów danej Izby.

Spośród zgłoszonych kandydatów Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych wybiera maksymalnie 3 kandydatów i przedstawia ich Kapitule Konkursu w terminie do 7 czerwca 2021 r. na adres: Krajowa Izba Radców Prawnych, Al. Ujazdowskie 18 lok. 4, 00-478 Warszawa lub elektronicznie na adres: kirp@kirp.pl, na formularzu stanowiącym załącznik do Regulaminu Konkursu (w załączeniu uchwała Prezydium KRRP z dnia 29 marca 2021 r. w sprawie Regulaminu Konkursu). Termin zgłaszania kandydatur do Izb pozostawiamy do Państwa decyzji, jednak nie powinien być on późniejszy niż 31 maja 2021 r.

W drugim etapie laureaci Konkursu zostaną wybrani przez Kapitułę Konkursu powołaną przez Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych (w załączeniu uchwała Prezydium KRRP z dnia 21 kwietnia 2021 r. w sprawie powołania członków Kapituły Konkursu).

Laureaci Konkursu otrzymają tytuł honorowy „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.

Ważnym dodatkowym elementem konkursu będzie głosowanie internetowe, w którym głosować na danego kandydata, zgłoszonego przez  okręgowe izby, może każdy. Głosowanie odbędzie się na stronie internetowej KIRP, a kandydat, który otrzyma największą liczbę głosów od internautów również zostanie nagrodzony.

Zachęcamy do udziału w Konkursie i zgłaszania kandydatów, którzy wykazali się aktywnością w działalności po bono. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie informacji o Konkursie na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Poniżej podaję link do informacji www:

https://kirp.pl/krajowa-rada-radcow-prawnych-oglasza-xiii-edycje-konkursu-krysztalowe-serce-radcy-prawnego/

Rozstrzygnięcie Konkursu planowane jest na 6 lipca 2021 r.  Formuła uroczystości wręczenia nagród zostanie dostosowana do sytuacji epidemicznej.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem KRRP na adres: kirp@kirp.pl.

Baner (format .PNG)

Uchwała Prezydium (format .PDF)

Formularz zgłoszeniowy (format .PDF)

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by