Komunikaty

Komunikaty – Zaproszenie na “Akademię Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej” oraz szkolenie “Tax Law in English” z amerykańskim ekspertem podatkowym
2023-10-09

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center for American Studies (CfAS) mam wielką przyjemność zaprosić członków Izby do udziału w dwóch wyjątkowo interesujących szkoleniach: „Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej” oraz „Tax Law in English: Every Term You Need to Know” z Profesorem Reginaldem Mombrunem.

 

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

 

  1. Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (piątek-niedziela 20-22 października 2023 na platformie Zoom).

Dlaczego warto? 

  • Nauczysz się jak konstruować logiczną i przekonującą argumentację w sądzie.
  • Dowiesz się jak efektywnie prowadzić przesłuchania na sali rozpraw i wykrywać kłamstwa (podważając tym samym prawdziwość zeznań świadków).
  • Opanujesz w praktyce umiejętność adresowania sądu i innych uczestników rozprawy oraz wygłaszania mowy końcowej (włączywszy w to skuteczną dykcję, artykulację oraz emisję głosu).
  • Zrozumiesz najważniejsze błędy prawniczej argumentacji i poznasz metody ich eliminacji.

 

Prowadzące:

dr Ewa Habzda-Siwek – doktor nauk prawnych, psycholog i kryminolog. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspertka z zakresu zagadnień z pogranicza psychologii i prawa, psychologii sądowej, sprawców przestępstw oraz tematyki nieletnich i przestępczości z użyciem przemocy.

dr Hanna Wiczanowska – doktor nauk prawnych, kierownik naukowy grantu PRELUDIUM ze środków Narodowego Centrum Nauki. Certyfikowany trener biznesu w ramach International Trainers & Faciliatators Federation w zakresie wystąpień publicznych, Zaawansowany Srebrny Mówca (ACS) oraz Zaawansowany Brązowy Lider (ALB) według certyfikacji organizacji Toastmasters International.

dr Jagoda Dzida – doktor nauk prawnych, pracowniczka Laboratorium Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji. Doświadczenie prawnicze zdobywała w kancelarii MERSKI w Poznaniu oraz w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu.

mgr Katarzyna Bruzzanese – trenerka głosu, aktorka, reżyserka, pedagożka i neofilolożka ze specjalnością z zakresu logopedii. Specjalizuje się w doskonaleniu dykcji, ćwiczeniach impostacji głosu, pracy nad tekstem oraz budowaniu psychologii postaci na potrzeby konkretnej roli społecznej (prawnika występującego przed sądem).

 

Koszt udziału:

Cena udziału w ramach puli biletów nr I z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby (czyli do 23.59 dnia 13 października 2023*) to tylko 399 PLN

W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #autumn2023 oraz podanie nazwy Izby w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym. 

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II, koszt udziału w kursie to 599 PLN.

 

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/pl/arwips 

  1. „𝐓𝐚𝐱 𝐋𝐚𝐰 𝐢𝐧 𝐄𝐧𝐠𝐥𝐢𝐬𝐡: 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐓𝐞𝐫𝐦 𝐘𝐨𝐮 𝐍𝐞𝐞𝐝 𝐭𝐨 𝐊𝐧𝐨𝐰” (piątek 17  listopada 2023 na platformie Zoom).

Dlaczego warto? 

Poznasz anglojęzyczne słownictwo prawno-podatkowe w świeży i praktyczny sposób, ułatwiający jego zapamiętanie i zrozumienie.


Prowadzący:

Profesor Reginald Mombrun uzyskał tytuł M.B.A. na Boston University, tytuł doktora prawa na NCCU School of Law oraz tytuł LL.M. na University of Florida. Obecnie jest profesorem prawa na North Carolina Central University School of Law. Spędził 14 lat w federalnym biurze Internal Revenue Service (IRS), specjalizując się w fuzjach i przejęciach przedsiębiorstw. Mombrun jest odpowiedzialny za szereg przepisów, orzeczeń i procedur podatkowych oraz niezliczonych interpretacji w dziedzinie podatku dochodowego od osób prawnych. Prof. Mombrun ma szerokie doświadczenie w nauczaniu kursów z zakresu PIT, CIT, podatków pośrednich (sales tax), struktur podatkowych przedsiębiorstw i opodatkowania czynności cywilnoprawnych.

Koszt udziału:

Cena udziału w ramach puli biletów nr I z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby (czyli do 23.59 dnia 10 listopada 2023*) to tylko  255 PLN

W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #autumn2023 oraz podanie nazwy Izby w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do godz. 23.59 dnia 14 listopada 2023*), koszt udziału w kursie to 399 PLN.

 

Pełny opis szkolenia i rejestracja:

www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/tax-law-in-english-kurs-z-amerykanskim-ekspertem-p 

 

W załączeniu przesyłam dwie oferty w formacie PDF z opisami szkoleń.

 

Będę niezmiernie wdzięczna za przekazanie informacji do wiadomości członków Izby.

Bardzo cieszymy się z obecności członków Państwa Izby na naszych szkoleniach.

 

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami

mgr Fatma Mejri

Koordynatorka ds. szkoleń i rozwoju

–––––––––––

mgr Fatma Mejri

Project Coordinator & Researcher

Center For American Studies

Email: mailto:bartosik@cfasofficial.com

 

 

Tax Law In English – załącznik.

Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej – załącznik.

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by