Komunikaty

MISTRZOSTWA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE RADCÓW PRAWNYCH I APLIKANTÓW
2024-01-17

 ZAPRASZAMY NA XX JUBILEUSZOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE RADCÓW PRAWNYCH I APLIKANTÓW. 

 

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie we współpracy z Wolters Kluwer Polska ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych oraz integracji do udziału w  jubileuszowych XX Ogólnopolskich Mistrzostw Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 29 luty -3 marca 2024 r. w Krynicy Zdroju.         

 

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28). 

To nowoczesny czterogwiazdkowy  obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego naprzeciwko stoku narciarskiego z przemiłą uczynną obsługą i wyśmienitym jedzeniem. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Jacuzzi zewnętrzne z widokiem na stok Jaworzyny Krynickiej jest niewątpliwie atrakcją hotelu. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne –  a śnieg jest – zawody zostaną rozegrane w sobotę 2 marca 2024r. na Jaworzynie Krynickiej, na trasie nr. 1.

 

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie atrakcyjny dla każdego zastępczy plan pobytu.

 

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi 1340 zł i płatny jest na zasadach opisanych w karcie zgłoszenia. 

 

Opłatę za udział należy uiścić do dnia 12 lutego 2024 roku na konta wskazane w karcie zgłoszenia z obowiązkowym dopiskiem „udział w mistrzostwach narciarskich i snowboardowych radców prawnych”, jednocześnie  dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

 

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

 

zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych,

3 wyśmienite śniadania w formie bufetu, 

Pożywną obiadokolację w dniu przyjazdu poprzedzającą klubową integrację uczestników,

 Kolację grillową 

Uroczystą kolację z dj i wręczaniem pucharów

opiekę GOPR-u  w dniu zawodów,

opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,

udział w zawodach sportowych i organizację tych zawodów,

nieocenioną opiekę członka zarządu fundacji lub nawet samego jej Prezesa

 

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie.

 

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanej wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz karty zgłoszenia z numerem konta są dostępne do pobrania pod ogłoszeniem.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie ze względu na warunki pogodowe – o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

W imieniu Fundacji „Subsidio Venire” serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się szczególnym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym jubileuszowym dla mistrzostw  roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

 

Michał Korwek

Prezes Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”.

 

 

Karta zgłoszenia – załącznik.

Informacja o przetwarzaniu danych – załącznik.

Regulamin – załącznik. 

Program – załącznik.

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by