Komunikaty

Oferta zajęć z legal English dla radców prawnych/ aplikantów z OIRP w Bydgoszczy -zniżka dla członków OIRP w Bydgoszczy
2023-09-15

Dzień dobry,

zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie oferty kursów z Legal English dla członków OIRP w Bydgoszczy w porozumieniu z panem Dziekanem Michałem Rościszewskim.
Jako anglistka i prawniczka praktykująca prawo w j. angielskim na co dzień, dokładam najwyższych starań, aby zajęcia były zgodne nie tylko z aktualnymi wymogami językowymi, ale także zapoznaję uczestników z kulturą prawną panującą obecnie w obrocie międzynarodowym.
Nie ulega wątpliwości, iż znajomość legal English nie tylko ułatwia porozumiewanie się, ale także buduje wiarygodność i profesjonalizm radcy prawnego.
Mam nadzieję, że przygotowana przeze mnie oferta (w załączniku) spotka się z zainteresowaniem Państwa członków.

Oferta oczywiście uwzględnia specjalny rabat dla członków OIRP w Bydgoszczy. Ponadto, przy zapisach do 20 września b.r. na hasło Legal English OIRP-Bydgoszcz i numer wpisu uczestnik/uczestniczka otrzyma dodatkowy 10% rabat.

Stąd moja uprzejma prośba o udostępnienie kanałami izby (np. na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, Extranecie) załączonej oferty zajęć on-line z legal English w najbliższych dniach z uwagi na obowiązujący do 20 września b.r. rabat.
W ofertach można znaleźć także informacje odnośnie programu jak i krótkie CV prowadzących zajęcia oraz opinie uczestników ostatniej edycji kursów.
W załączniku przesyłam również grafikę do wykorzystania w ogłoszeniu/ informacji o kursach.
W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

legalE b2023 OIRP w Bydgoszczy

toles b2023 OIRP w Bydgoszczy

warsztaty b2023 OIRP w Bydgoszczy

Z poważaniem,
Izabela Konopacka
Radca prawny • mgr filologii angielskiej
+48 606 92 06 41
izabela.konopacka@kslegal.eu

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by