Komunikaty

Prawo Ochrony Konsumentów V ed. INP PAN 2023/2024
2023-08-23

Miło jest nam poinformować, że trwają zapisy na prowadzone w Instytucie Nauk Prawnych PAN Studia Podyplomowe „Prawo Ochrony Konsumentów” (V edycja).

Termin zapisów upływa 2 października 2023 r. Studia mają charakter dwusemestralny. Zajęcia rozpoczynają się 28 października 2023 r., a kończą w czerwcu 2024 roku. Studia są odpłatne i odbywają się w systemie 9 zjazdów weekendowych (sobotnio – niedzielnych). Zajęcia prowadzone będą w formie zdalnej.

Przedsięwzięcie to uzyskało zaszczytne wyróżnienie Prezesa Federacji Konsumentów, który przyznał mu patronat.

Informujemy, że wykłady prowadzone są przez wybitnych przedstawicieli nauki: pracowników INP PAN, Wydziału Prawa i Administracji UW i innych renomowanych uczelni w Polsce oraz wybitnych praktyków.

Szczegółowa informacja o Studiach Podyplomowych znajduje się na stronie Instytutu Nauk Prawnych: https://inp.pan.pl/studia-podyplomowe/prawo-ochrony-konsumentow/ lub pod nr telefonu: 22 657 28 68 / +48 699 856 879 i pod adresem poczty elektronicznej p.ochman@inp.pan.pl.

Ponieważ zależy nam na dotarciu do szerokiego grona zainteresowanych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o upowszechnienie niniejszej informacji o nowej edycji Studiów Podyplomowych INP PAN wśród współpracowników.

SP Prawo Ochrony Konsumentów V ed. 23_24

Łączę wyrazy szacunku

Kierownik Studiów Podyplomowych
Prawa Ochrony Konsumentów
dr hab. Grzegorz Materna, prof. INP PAN

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by