Komunikaty

Rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego
2023-09-11

Szanowni Państwo,

W imieniu Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości przesłania informacji o rekrutacji do Centrum na rok 2023/24 do radców i aplikantów radcowskich w Państwa Izbie. 

Centrum Prawa Amerykańskiego już od 25 lat prowadzi ceniony przez prawników i kancelarie prawne program, w którym wybitni profesorowie z renomowanych, amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law zapoznają uczestników z tematyką dot. prawa amerykańskiego w ramach zajęć dotyczących m.in. prawa konstytucyjnego, prawa rodzinnego, ADR, odpowiedzialności z czynów niedozwolonych, prawa spółek czy przygotowania opinii prawnych. W tym roku przewidujemy hybrydalną formułę zajęć dostępną online dla  prawników spoza spoza Warszawy, a także zniżki zarówno dla radców prawnych i aplikantów.

Z góry serdecznie dziękuję za rozważenie mojej prośby.  W załączeniu przesyłam krótką informację o programie oraz plakaty w polskiej i angielskiej wersji językowej.

 Z wyrazami szacunku.

 

dr hab. Ewa Gmurzyńska  

Kierownik Centrum Prawa Amerykanskiego

Wydzial Prawa i Adm. UW

ul. Lipowa 4, 00-316 Warszawa

 

 

Plakat – załącznik.

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by