Komunikaty

Szanowni Państwo,
2022-12-21

Szanowni Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Fundacji Radców Prawnych w Bydgoszczy zwraca się o wsparcie finansowe dla naszej Koleżanki – radcy prawnej Katarzyny Bartkowiak, którą dotknęło nieszczęście w postaci pożaru jej mieszkania w dniu 11 listopada 2022 r. Pomimo faktu, iż mieszkanie było ubezpieczone, nasza koleżanka nie otrzymała  odszkodowania i jest w sporze z ubezpieczycielem a zatem nie mogła pokryć licząc na ubezpieczenie doznanych szkód materialnych, jak i szkód innych współmieszkańców budynku wielorodzinnego, w którym jest zlokalizowane to mieszanie.

Ponadto spaleniu lub zniszczeniu  uległo bowiem nie tylko mieszkanie naszej Koleżanki ale również jego wyposażenie oraz ubrania i przedmioty osobiste.

Środki finansowe naszej Koleżanki, jak i wsparcie jej bliskich i znajomych nie wystarczają na odtworzenie i przywrócenie jak na razie normalności naszej Koleżanki Kasi.

Do niniejszego apelu załączamy kilka zdjęć obrazujących skalę zniszczeń popożarowych oraz zaświadczenie straży pożarnej o tym tragicznym zdarzeniu.

Jeżeli chcecie Państwo wesprzeć naszą Koleżankę w pomocy na przeprowadzenie generalnego remontu spalonego mieszkania oraz przywrócenia normalnego funkcjonowania w szczególności w obecnym okresie przedświątecznym, jak utwierdzić nas wszystkich wspólnie, że mamy otwarte serca i dusze do pomocy innym w tych niestety trudnych czasach, prosimy o przekazywanie środków pieniężnych niezależnie od ich wysokości na fundacyjne konto:

Fundacja Radców Prawnych

25 1160 2202 0000 0005 5093 7850 (MILLENNIUM BANK S.A.)

z dopiskiem: „DAROWIZNA DLA KASI BARTKOWIAK”

Pamiętajmy, że nie ma małych darowizn liczy się każde wsparcie nawet najmniejsze, a każdy kiedyś może potrzebować podobnej pomocy!

 

Straż pożarna – pdf.

 


copyright 2023 polityka prywatności RODO created by