Komunikaty

Szanowni Państwo,
2021-12-01
Z wielką radością i ogromną przyjemnością zapraszamy na II Międzynarodowe Forum Kancelarii Prawnych, organizowane przez KIRP, OIRP we Wrocławiu oraz OIRP w Opolu w dniach 3 – 4 grudnia 2021 r. we Wrocławiu.

Tematem przewodnim Forum są najbardziej aktualne tematy, m.in. sztuczna inteligencja i prawa człowieka i panel pt. „Womenomics”, na którym będzie okazja podyskutować o roli kobiet w biznesie. Oczywiście trzeba koniecznie wspomnieć o licznych warsztatach dla uczestników co pozwoli na dyskusję i wymianę doświadczeń. Na Forum zaproszonych zostało wielu znakomitych gości, poza prawniczkami i prawnikami z różnych krajów udział wezmą m.in. Marek Krajewski- autor znanych wrocławskich i lwowskich kryminałów oraz Ewa Minge- projektantka mody.

Za udział w konferencji i warsztatach przysługują punkty szkoleniowe: 5 punktów za udział w pierwszym dniu Forum oraz po 2 punkty za każdy warsztat dnia drugiego.

REJESTRACJA odbywa się wyłącznie za pośrednictwem formularza.

Uprzejmie informujemy, że warunkiem wzięcia udziału jest zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Pierwszego dnia wydarzenie odbywa się w formie hybrydowej- stacjonarnie w hotelu Concordia Design Wrocław-  samym centrum Wrocławia, na Wyspie Słodowej- wyspa Słodowa 7, Wrocław. W drugim dniu warsztaty odbędą się w siedzibie OIRP we Wrocławiu ul. Włodkowica 8, Wrocław.

Udział online jest bezpłatny.

Opłata za stacjonarny udział w konferencji i warsztatach (z uwzględnieniem lunchu): 150 zł brutto.

Opłata za udział (fakultatywny) w uroczystej kolacji: 200 zł brutto

– obie kwoty płatne na konto OIRP we Wrocławiu: 02 1020 5226 0000 6102 0591 0106.
W tytule przelewu proszę wpisać: II Międzynarodowe Forum Kancelarii Prawnych

Zapraszamy serdecznie – do zobaczenia we Wrocławiu.
Z poważaniem,
Dagmara Baran
copyright 2023 polityka prywatności RODO created by