Komunikaty

Szanowni Państwo
2021-10-19

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Center For American Studies oraz Wydziału Prj awa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zapraszam radców prawnych i aplikantów radcowskich Okręgowej Izby Radców Prawnych do udziału w praktycznych szkoleniach dla prawników obsługujących klientów biznesowych.

Szkolenia poprowadzą absolwenci amerykańskiego George Mason University – Camilla Higgins i J. Patrick Higgins – oraz Allan John (absolwent University of Lincoln). Camilla Higgins profesjonalną instruktorką Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i kancelariami. J. Patrick Higgins jerat interdyscyplinarnym ekonomistą i badaczem nauk prawnych, zaś Allan John jest certyfikowanym nauczycielem Legal i Business English (posiada m.in. dyplomy Cambridge Law Studio oraz British Council) posiadającym wieloletnie doświadczenie zdobyte w małych i średnich kancelariach oraz korporacjach.

1.  Szkolenie English at Work for Lawyers, Managers, and Tax Advisors (26-28 listopada)

  • Cel szkolenia: uczestnicy nauczą się pisać i komunikować w języku angielskim w miejscu pracy. Część treści szkoleniowych ma charakter uniwersalny (pisanie CV czy profesjonalna komunikacja mailowa), reszta zaś dostosowana jest do codziennych potrzeb profesjonalistów obsługujących podmioty gospodarcze oraz anglojęzycznych klientów i kontrahentów.
  • Termin na rejestrację z niemal 40% rabatem dla członków Izby: 15 listopada 2021.
  • Formularz rejestracji: https://forms.gle/gpKPzL2Q5jFtzyPP8

2. Szkolenie Corporate Drafting for Lawyers, Managers, and Tax Advisors (3-4 grudnia)

  • Cel szkolenia: szkolenie przeznaczone jest dla prawników, którzy w toku obsługi spółek, działalności gospodarczych i organizacji pozarządowych spotykają się z koniecznością rozumienia, analizowania lub sporządzania w języku angielskim dokumentów takich jak uchwały (zgromadzeń, rad nadzorczych, zarządów), zarządzenia, oświadczenia, protokoły, budżety, sprawozdania finansowe, listy płac, oferty sprzedażowe, listy polecające czy umowy pracownicze.
  • Termin na rejestrację z 43% rabatem dla członków Izby: 21 listopada 2021.
  • Formularz rejestracji: https://forms.gle/EP6MxXEjdkayrLJk9

Jednocześnie przypominamy o trwających zapisach na Szkolenie Legal English for Scholars Made Easy (12-14 listopada), prowadzone przez J. Patrick Higginsa. Uczestnicy szkolenia poznają m.in. zasady posługiwania się łacińską terminologią w anglojęzycznym pisaniu prawniczym, poprawią swoje słownictwo prawnicze niezbędne w ramach formalnej argumentacji oraz nauczą się analizować złożone teksty prawne.

Więcej informacji o szkoleniu “Legal English for Scholars”: https://www.linkedin.com/events/6841546303302901761/(z 30% rabatem dla członków Izby mogą zapisywać się Państwo do 27 października – prosimy w formularzu o wprowadzenie nazwy Państwa Izby jako kodu promocyjnego). Formularz rejestracji: https://forms.gle/wPJ4P7Gkzm2M5uvu6.

W poniższym linku znajdą Państwo oficjalne oferty szkoleń wraz z ich szczegółowym planem: rb.gy/flhpnr. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularze, do których linki zawarte są w zaproszeniach.

Członkowie Izby, którzy brali udział w naszych dotychczasowych szkoleniach bardzo je sobie chwalili. Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o szkoleniach wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób.

Z wyrazami szacunku
Margarita Halushchenko
Koordynatorka ds. szkoleń i rozwoju
Fundacja Center For American Studies
www.cfaspoland.org
www.linkedin.com/company/centerforamericanstudies/

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by