Komunikaty

Szanowni Państwo,
2021-09-01

Szanowni Państwo!

 

W nawiązaniu do naszego maila z dnia 6 lipca 2021 uprzejmie przypominamy, że do dnia 03 wrześniu br. trwają jeszcze zapisy na kolejną edycję szkolenia TOLES ON-LINE dedykowanego Adwokatom, Aplikantom Adwokackim, Radcom Prawnym i Aplikantom Radcowskim wszystkich Izb. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, iż obie grupy zawodowe wykazują większe zainteresowanie oraz zapotrzebowanie na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu TOLES HIGHER, natomiast egzaminem TOLES FOUNDATION co do zasady są zainteresowani studenci prawa.

 

Mając zatem powyższe na uwadze, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kompleksowym szkoleniu przygotowującym do egzaminu TOLES na poziomie HIGHER, które trwać będzie od września 2021 roku do czerwca 2022 roku, obejmującym aż 80 godzin lekcyjnych zajęć, w specjalnej, promocyjnej cenie!! Po jego zakończeniu będzie można przystąpić do egzaminu zgodnie z terminami wyznaczanymi każdorazowo przez Global Legal English.

 

Poniżej szczegóły oferty szkoleniowej, a w załączniku informacje dotyczące organizatora i wykładowców prowadzących szkolenie.

 

Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o szkoleniu wśród członków Państwa Izby.

 

Z wyrazami szacunku

 

Adwokat Katarzyna Gadzińska-Świzdor

Mgr Agnieszka Madej

Oferta szkolenia – załącznik

Szczegóły szkolenia – załącznik

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by