Komunikaty

Szanowni Państwo
2021-08-18

Szanowni Państwo,

w imieniu Center For American Studies serdecznie zapraszam radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w trzech synchronicznych i certyfikowanych szkoleniach z ekspertami z Polski i Stanów Zjednoczonych.

Jedno ze szkoleń poprowadzi specjalnie dla Państwa amerykańska profesor prawa, Susanna Frederick Fischer. Profesor Fischer jest absolwentką Oxford, Princeton i Virginia Law School, adwokatem z uprawnieniami do wykonywania zawodu w Londynie i Nowym Jorku oraz specjalistką z zakresu umów, postępowania cywilnego i prawa własności intelektualnej. Reprezentowała klientów największych amerykańskich i brytyjskich kancelarii, włączywszy występowanie przed Izbą Lordów w Londynie.

Drugie ze szkoleń współprowadzi zaś Anna Radke (polsko-amerykańska adwokat zarządzająca nowojorskim biurem kancelarii Brand Counsel, P.C. w USA, absolwentka Cornell University – uniwersytetu prestiżowej Ivy League).

 

1. Szkolenie Drafting Contracts in English Made Easy!

 • Cel szkolenia: Uczestnicy poznają terminologię niezbędną do sporządzania umów w języku angielskim, nauczą się skutecznie formułować jej poszczególne postanowienia oraz zrozumieją najważniejsze typy klauzul umownych, które wykorzystywane są w profesjonalnym anglojęzycznym obrocie prawnym… i wiele więcej!
 • Prowadząca: Susanna Frederick Fischer – amerykańsko-brytyjski adwokat, profesor prawa, absolwentka Princeton, Oxford i Virginia Law School.
 • Termin na rejestrację z 30% rabatem dla członków Izby: 19 września.
 • Formularz rejestracji: https://forms.gle/W68YzajfKocMtH866

2. Akademia Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej

 • Cel szkolenia: rozwinięcie wszystkich tych kompetencji, które potrzebne są radcom prawnym w kontekście procesowym: od konstruowania argumentacji oraz przesłuchiwania świadków i biegłych, aż do wygłaszanie mowy końcowej.
 • Prowadzące: dr Ewa Habzda-Siwek (prawnik, psycholog sądowy), dr Karolina Dukała (psycholog sądowy), dr Paulina Święcicka (ekspert z zakresu prawniczej autoprezentacji i praktycznej retoryki), mgr Katarzyna Bruzzanese (trenerka głosu i aktorka mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z prawnikami).
 • Termin na rejestrację z 20% rabatem dla członków Izby: 1 września.
 • Formularz rejestracji: https://forms.gle/BdVSMY8EZTLgEwKL9

3. Akademia Marketingu Prawniczego

 • Cel szkolenia: Uczestnicy szkolenia nauczą się m. in. jak tworzyć strategię biznesową i marketingową dla kancelarii, jak zbudować niepodważalną prawniczą markę oraz jak przygotowywać skuteczne strony www, oferty i prezentacje prawniczych usług w sieci.
 • Prowadzący: Anna Radke (adwokat zarządzająca nowojorskim biurem kancelarii Brand Counsel, P.C. w USA, specjalistka z zakresu prawa własności intelektualnej oraz prawa mediów społecznościowych, absolwentka Cornell University), Bartosz Nowacki (specjalista z zakresu projektowania i wprowadzania strategii marketingowych, oraz business development dla kancelarii i firm doradczych).
 • Termin na rejestrację z 30% rabatem dla członków Izby: 25 sierpnia.
 • Formularz rejestracji: https://forms.gle/5gG8e3sMmUK3Rzym7

 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by