Komunikaty

Szanowni Państwo
2021-05-17
Szanowni Państwo,Center For American Studies działające we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, zaprasza członków Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy (w tym aplikantów) do udziału w dwóch synchronicznych i certyfikowanych szkoleniach ze światowej klasy prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych. Szkolenia są jednocześnie reakcją na liczne prośby i zainteresowanie, które otrzymaliśmy od członków Izby ze względu na wyczerpanie miejsc w ramach naszych poprzednich szkoleń.Oba czerwcowe szkolenia mają format weekendowy (umożliwiają tym samym udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).
1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy! (11-13 czerwca)
  • Cel szkolenia: Uczestnicy nauczą się jak sporządzać anglojęzyczne dokumenty prawne (pisma procesowe i nieprocesowe oraz umowy) oraz opanują narzędzia i techniki niezbędne do precyzyjnego posługiwania się prawniczym językiem angielskim.
  • Prowadzący: J. Patrick Higgins (badacz prawa z USA, absolwent George Mason University, autor i redaktor licznych tekstów prawniczych).
  • Termin na rejestrację z 40% rabatem dla członków Izby: 26 maja (wówczas cena to jedyne 299 PLN). Cena regularna to 499 PLN.
  • 2. Szkolenie Business English and Professional Communication Made Easy! (18-20 czerwca)
  • Cel szkolenia: Uczestnicy opanują terminologię niezbędną w komunikacji profesjonalno-biznesowej oraz nabędą umiejętności wymagane do skutecznego przeprowadzania rozmów i spotkań z klientami, partnerami, współpracownikami i podwładnymi. Uczestnicy nauczą się składać profesjonalnie oferty i propozycje oraz tworzyć służbowe plany. Ponadto Uczestnicy opanują także sztukę dyskutowania na temat spraw wynagrodzeń i finansów oraz reagowania na (trudnych) klientów i partnerów w negocjacjach.
  • Prowadzący: J. Patrick Higgins (j.w.) oraz Camilla Higgins (native speaker i profesjonalny lektor Business English wyspecjalizowany w pracy z prawnikami).
  • Termin na rejestrację z 35% rabatem dla członków Izby: 2 czerwca (wówczas cena to jedyne 259 PLN). Cena regularna to 399 PLN.
Jednocześnie uprzejmie informujemy o trwających zapisach na szkolenie International Intellectual Property Law Made Easy! (28-30 maja) prowadzone przez amerykańsko-brytyjską adwokat, prof. Susanna Fischer (absolwentkę Oxford University, Princeton University i Virginia Law School). Szkolenie poświęcone jest zagadnieniom międzynarodowych regulacji dotyczących praw własności intelektualnej. Termin na rejestrację z 38% rabatem dla członków Izby: 16 maja (wówczas cena to jedyne 299 PLN). Cena regularna to 479 PLN.W załącznikach znajdą Państwo oficjalną ofertę szkoleń wraz z ich szczegółowym planem. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularze Google do których linki zawarte są w zaproszeniach. Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o szkoleniach wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób.Uprzejmie informujemy, że wraz ze wskazanymi wyżej szkoleniami zamykamy sezon szkoleń otwartych. Z kolejną porcją szkoleń z absolwentami światowej klasy amerykańskich uczelni takich jak Harvard, Princeton, Yale czy Berkeley wracamy we wrześniu. Na życzenie natomiast jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa szkolenia zamknięte.Z wyrazami szacunku
Łukasz Darby Bartosik, LL.M.
Prezes Center For American Studies
www.cfaspoland.org
copyright 2023 polityka prywatności RODO created by