Komunikaty

Szanowni Państwo,
2022-10-07

Dziekani Rad Okręgowych Izb Radców Prawnych,

 

Członkowie Komisji Promocji Zawodu KRRP,

 

Przedstawiciele OIRP odpowiedzialni za promocję zawodu,

 

działając w imieniu Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych Włodzimierza Chróścika, w związku z dużym zainteresowaniem tematem, licznymi pytaniami o kolejne spotkanie dotyczące wyszukiwarki szukajradcy.pl oraz o możliwość przeprowadzenia go po godzinach pracy, zapraszamy Państwa na spotkanie online dotyczące logowania się do platformy e-kirp.pl, zakładania wizytówki radcy prawnego oraz korzyści z posiadania konta na e-kirp.pl i zarejestrowania się w wyszukiwarce szukajradcy.pl.

 

Wyszukiwarka szukajradcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego.

Spotkanie otworzy Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik, a uczestniczyć w nim będą także Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła, Sekretarz KRRP Agnieszka Gajewska-Zabój oraz manager projektów IT w Biurze KRRP Karolina Królikowska.

 

Link do spotkania:

 

https://us02web.zoom.us/j/87668250291?pwd=cVRzSksreW5ueGVXc01ZOFNzbVBudz09

 

Identyfikator spotkania: 876 6825 0291

Kod dostępu: 385891

 

Jednocześnie zwracamy się z serdeczną prośbą o możliwie szerokie rozpowszechnienie informacji o udostępnieniu wyszukiwarki oraz o zaplanowanym na dzień 10 października br. spotkaniu wśród członków Państwa Izby. Bardzo prosimy o publikację informacji na stronie www Izby oraz w mediach społecznościowych.

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Biuro Prasowe

Krajowa Rada Radców Prawnych

ul. Powązkowska 15; 01-797 Warszawa

email: mierzynska@kirp.pl | tel: 22 300 86 40

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by