Komunikaty

Szanowni Państwo,
2022-07-18

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Center For American Studies pragnę serdecznie zaprosić radców i aplikantów radcowskich z Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy do udziału w „Akademii Marketingu Prawniczego” oraz kursie „Drafting IT Contracts That Work”. Oba kursy odbywają się w formacie weekendowym na platformie Zoom, co pozwala łatwo połączyć udział w nich z pracą.

Kurs „Drafting IT Contracts That Work” (piątkowy wieczór 9 września).

 • Cel szkolenia: Uczestnicy nauczą się sporządzania tzw. umów IT, czyli umów dotyczących zaawansowanego oprogramowania i technologii (powszechnych m.in. w branżach e-commerce, big data, ochrony prywatności, krypto-aktywów, bankowości elektronicznej, fin-tech).

 • Prowadzący: Mecenas Eduardo Vidal – doświadczony prawnik korporacyjny, który przez ponad 30 lat pracował w wiodących kancelariach w Nowym Jorku i Chicago, w tym jako partner zajmujący się transakcjami korporacyjnymi w kancelariach Skadden Arps, Morgan Lewis i Hughes Hubbard.

 • Termin rejestracji z 24% rabatem: 24 sierpnia 2022 roku (cena z rabatem to jedynie 229 PLN. Link do e-płatności: https://buy.stripe.com/9AQ9D82nO2Tm0cUcNI)

 • Link do oferty szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/2Ccux1GCv

„Akademia Marketingu Prawniczego” (sobota 17 września).

 • Cel szkolenia: Uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć strategię biznesową i marketingową dla kancelarii; nauczą się budować niepodważalną prawniczą markę przy użyciu bloga i social media marketingu (w tym LinkedIna); dowiedzą się jak wejść do prawniczych rankingów oraz przygotowywać skuteczne oferty i prezentacje usług… i wiele więcej!

 • Prowadzący:

  • Anna Radke jest absolwentką Cornell University (prestiżowego uniwersytetu z tzw. Ligi Bluszczowej – Ivy League) oraz adwokatem zarządzającym nowojorskim biurem kancelarii Brand Counsel, P. C. w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się m. in. w prawie własności intelektualnej oraz prawie mediów społecznościowych i prawie handlowym. Pomaga przy wprowadzaniu zagranicznych spółek na rynek amerykański. Pisały o niej m.in. Vogue, Elle czy Harper’s Bazaar.

  • Bartosz Nowacki jest partnerem zarządzającym w ALLforLAW, firmie specjalizującej się w doradztwie marketingowym dla kancelarii prawnych, PRze i business development. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w pracy w wewnętrznych działach marketingu wiodących polskich kancelarii prawnych.

 • Termin rejestracji z 30% rabatem: 6 września 2022 roku (cena z rabatem to 479 PLN. Link do e-płatności: https://buy.stripe.com/28o9D8aUkdy01gY7sV)

 • Link do oferty szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/1Q3do4Jea

Szczegółowe oferty dwóch powyższych kursów Uczestnicy znajdą pod poniższym linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1a2nZw4USilIdGBMyMcy1HKVb_R9OmA8G?usp=sharing

 

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt: office@cfasofficial.com.

Z wyrazami szacunku

Margarita Halushchenko

Koordynatorka  ds. szkoleń

Center For American Studies

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by