Komunikaty

Szanowni Państwo,
2022-07-13

Szanowni Państwo,

poniżej przesyłamy informacje na temat jutrzejszego szkolenia organizowanego przez WTW wspólnie z KIRP w ramach doskonalenia zawodowego dla radców prawnych:

Zachęcamy do przekazania/udostępnienia postu, który ukazał się na FB na stronie KIRP zainteresowanym radcom prawnym z Państwa Izby:

https://www.facebook.com/krajowaizbaradcowprawnych

 

‼Roszczenia odszkodowawcze kierowane do radców prawnych w praktyce – szkolenie online, 14 lipca

Zagadnienia cywilnoprawnej odpowiedzialności radcy prawnego za błąd przy wykonywaniu czynności radcy prawnego oraz kwestie działania więcej niż jednego pełnomocnika w sprawie w odniesieniu do odpowiedzialności radcy prawnego za błąd w sztuce będą tematem webinarium, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 lipca br. w godz. 18.00 – 20.30. Ponadto, w trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane przykłady roszczeń, które nie mają charakteru odszkodowawczego, a także kazusy szkodowe.

W webinarium, w charakterze prelegentów, udział wezmą: prof. UAM, dr hab. Marcin Orlicki, r. pr. Anna Witkiewicz, Agnieszka Skrzypczak oraz Rafał Łagowski.

Szkolenie zorganizowała Krajowa Izba Radców Prawnych we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer Polska oraz Willis Tower Watson.

Szkolenie adresowane jest tylko do radców prawnych. Za uczestnictwo w nim można otrzymać 6 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Więcej informacji: https://bit.ly/3AL1cjP

Dziękujemy.

Łączę pozdrowienia,

Izabela Gruba

Senior Insurance Broker

WTW

Willis Towers Watson Polska sp. z o.o.

ul. Domaniewska 34a | 02-672 Warszawa | Polska

 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by