Komunikaty

Szanowni Państwo,
2022-05-24

Szanowni Państwo!

W związku z uruchomieniem przez Krajową lzbę Radców Prawnych portalu szukajradcy.pl, którego rolą ma być ułatwienie dostępu społeczeństwa do korzystania z usług radców prawnych, gorąco zachęcamy wszystkich Członków naszej Izby do umieszczania swoich wizytówek.
Dla ułatwienia, w najbliższą środę od godz.14.00, w ramach Zgromadzenia Delegatów odbywającego się w hotelu City w Bydgoszczy, służymy Państwu – wszystkim chętnym radcom, pomocą w umieszczeniu stosownych informacji w serwisie, dodatkowo, organizując stanowisko fotografa, który wykona Państwu profesjonalne fotografie dedykowane publikacji w portalu wraz z każdą wizytówką.
Fotografie będą sfinansowane ze środków naszej Izby. Zostaną Państwu udostępnione w wersji cyfrowej i będą mogły być wykorzystywane przez Was zgodnie z Waszym indywidualnym zapotrzebowaniem.
Zapraszam nie tylko Delegatów, ale każdego radcę zaintetesowanego bezpłatnym zaprezentowaniem się i udostępnieniem oferty swoich usług w ramach uruchomionej wyszukiwarki szukajradcy.pl.
Gorąco zachęcam do zapoznania się z opracowaniem obublikowanym na stronie Krajowej Izby Radców Prawnych: 
https://kirp.pl/opublikuj-swoja-wizytowke-w-wyszukiwarce-szukajradcy-pl-i-wez-udzial-w-konkursie/

Z wyrazami szacunku
Patrycja Brzezicka
Rzecznik Prasowy Rady OIRP w Bydgoszczy

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by