Komunikaty

Szanowni Państwo,
2022-04-15

Mamy przyjemność poinformować, że Europejska Federacja Adwokatur zorganizowała Webinarium „LAWYERS ASSIST UKRAINE”, które odbędzie się 20 kwietnia o godz. 9.30 (prezentacja i ulotka w języku angielskim w załączeniu).

W webinarium weźmie udział Prezes Ukraińskiego Krajowego Stowarzyszenia Prawników oraz międzynarodowi eksperci w charakterze prelegentów.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: mcuadrada@icab.cat. Link do aplikacji Zoom zostanie przekazany dzień wcześniej.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli do wtorku przyszłego tygodnia prześlecie nam wszystkie inicjatywy, które podjęliście w waszych barach w sprawie Ukrainy. Moderator skomentuje Państwa działania przed słuchaczami. Chcielibyśmy również opublikować je na naszej stronie internetowej, właśnie ze względu na nasze prawdziwe przywiązanie do godności wszystkich ludzi. Ponadto ważne jest, aby UNBA i społeczność międzynarodowa mogły zapoznać się z inicjatywami, które europejska profesja prawnicza podjęła w celu zapewnienia pomocy prawnej osobom wysiedlonym.

Organizatorzy zapewnią tłumaczenie symultaniczne w języku ukraińsko-angielskim.

Liczymy na Państwa udział!

Z poważaniem,

Dagmara Baran

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by