Komunikaty

Szanowni Państwo! Koleżanki i Koledzy! Radcowie prawni i Aplikanci radcowscy!
2021-06-23
Szanowni Państwo! Koleżanki i Koledzy! Radcowie prawni i Aplikanci radcowscy!
Przesyłając informację o  radcach prawnych ubiegających się o wyróżnienie Kryształowe Serce Radcy Prawnego zachęcam do udziału w głosowaniu.
Z ogromną  przyjemnością informuję, że jednym z kandydatów  jest  Kolega Mikołaj Strzelecki członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.
Szczegóły w mailu KIRP – poniżej
Z koleżeńskim pozdrowieniem
_______________________________
Michał Rościszewski
Dziekan

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informuję, że znamy już nazwiska radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy ubiegają się o jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez samorząd radcowski –„Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.

Nowością w tej edycji Konkursu jest wybór Laureata w Kategorii „Nagroda Internautów. Wyróżniająca działalność społeczna oraz bezinteresowna pomoc„. Laureat zostanie wyłoniony spośród wszystkich nominowanych osób w wyniku głosowania internetowego, w którym udział może wziąć każdy.

Na stronie internetowej https://krysztaloweserce.kirp.pl/glosowanie/ znajdą Państwo charakterystyki wszystkich 21 kandydatów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi i oddania swojego głosu, na osobę, która w Państwa ocenie najbardziej zasługuje na wyróżnienie w tej kategorii.

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie powyższych informacji w Państwa izbach za pośrednictwem wewnętrznych środków komunikacji i zachęcanie członków naszego samorządu do oddawania głosów.

Więcej informacji dotyczących XIII edycji Konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” znajdą Państwo na stronie Konkursu www.krysztaloweserce.kirp.pl oraz social mediach KIRP.

Głosowanie zostało uruchomione i potrwa do 1 lipca br. do północy.

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by