Komunikaty

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
2021-07-01

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,
zwracam się z uprzejmą prośbą o publikację na stronie internetowej wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych oraz w social media apelu do członków samorządu o pomoc finansową dla aplikanta radcowskiego OIRP we Wrocławiu Oliwiera Lizaka.
Nasz samorządowy kolega Oliwier Lizak – prywatnie tata dwójki małych dzieci, którego ojciec również wykonuje zawód radcy prawnego – cierpi na chorobę nowotworową glejaka złośliwego rdzenia kręgowego. W walce o życie potrzebuje naszej pomocy. Każdy dzień w tej walce się liczy, a czasu jest coraz mniej. Każda pomoc jest potrzebna i ważna.

Stąd moja wielka prośba o pomoc do WAS z dotarciem z informacją o chorobie Oliwiera do wszystkich naszych koleżanek i kolegów.
Poniżej załączam zdjęcia i treść informacji. Dodatkowe treści znajdują się na stronie www OIRP we Wrocławiu, w zakładce fundacja Radcowie Razem.
Drodzy Radcowie, Koleżanki i Koledzy z wszystkich Izb Radców Prawnych – połączmy się w potrzebie i w pomocy #RadcowieRazem #RadcowieRazemdlaOliwiera
Niedawno mieliśmy święto – Dzień Ojca, składaliśmy wszystkim, którzy mają to wielkie szczęście bycia Tatą, najlepsze życzenia z tej okazji. Nasz kolega aplikant radcowski z OIRP Wrocław – Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu Oliwier Lizak też ten dzień świętował, gdyż jest ojcem. Oliwier jest Tatą dwóch uroczych córeczek: 4-letniej Igi i 1,5 rocznej Ani.
Niestety Ich spokój i rodzina są zagrożone, gdyż od ponad 3 miesięcy Oliwier jest poważnie chory, ma rozpoznanie glejaka rdzenia kręgowego. Przeprowadzono 1 operację, która nie zwalczyła mowotworu i wykazała, że ten rodzaj raka nie jest operacyjny. Doszło do paraliżu nóg i niedowładu rąk, zaczęła się żmudna i bolesna, codzienna rehabilitacja. Oliwier przeszedł radioterapię. Nie podaje się, leczy się i ćwiczy.
Teraz Oliwier potrzebuje naszej pomocy i wsparcia finansowego, w kosztownej rehabilitacji nowotworowej, w której koszt fizjoterapii i leczenia farmakologicznego przekracza możliwości jego rodziny, gdyż jest to ponad 20 tys.złotych, miesięcznie.
W imieniu Fundacji Radcowie Razem, KRS:0000884141, prosimy wszystkich o pomoc i wpłaty na rzecz Oliwiera, na konto naszej Fundacji z dopiskiem „darowizna dla Oliwiera Lizaka”.
Dziękujemy #RadcowieRazem
76109025900000000147657946

Z pozdrowieniami,

r.pr. Marta Kruk
Rzecznik Prasowy

Przewodnicząca Komisji ds. promocji zawodu, komunikacji i mediów przy OIRP we Wrocławiu

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu

ul. Pawła Włodkowica 8, 50-072 Wrocław, NIP: 896-10-01-619
www: www.oirp.wroclaw.pl, e-mail: mkruk@oirp.wroclaw.pl
Tel.kom. +48 697 200 257


copyright 2023 polityka prywatności RODO created by