Komunikaty

Webinarium pod tytułem „Zawód z zasadami – Etyka i zasady wykonywania zawodu po zmianach – informowanie o wykonywaniu zawodu oraz konflikt interesów”
2023-07-04

Szanowni Państwo,

Już jutro – 5 lipca o godzinie 10:30, odbędzie się webinarium pod tytułem „Zawód z zasadami – Etyka i zasady wykonywania zawodu po zmianach – informowanie o wykonywaniu zawodu oraz konflikt interesów”. Wydarzenie będzie transmitowane na platformie e-KIRP i na kanale YouTube KIRP. Za udział w wydarzeniu uczestnik może otrzymać 8 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego. Szczegóły, agenda oraz lista prelegentów dostępna jest pod linkiem: https://kirp.pl/zawod-z-zasadami-etyka-i-zasady-wykonywania-zawodu-po-zmianach-informowanie-o-wykonywaniu-zawodu-oraz-konflikt-interesow-webinarium-na-zywo/

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o webinarium wśród Radców Prawnych.


Trwa kampania promocji zawodu pod hasłem „Problemy prawne? Nie szukaj ucieczki, szukajradcy.pl”. Od 1 lipca na ekranach led w pociągach dalekobieżnych wyświetlany jest nasz spot promocyjny zachęcający do korzystania z usług Radcy Prawnego. https://kirp.pl/spot-promujacy-zawod-radcy-prawnego-urozmaici-wakacyjne-podroze-pociagami/ 
(Zdjęcia z pociągów do ew. wykorzystania w Państwa kanałach informacyjnych w załączniku).

Przy okazji kampanii promocyjnej nieustannie zachęcamy wszystkich Radców Prawnych do aktywnego korzystania z serwisu www.szukajradcy.pl – zakładaniu wizytówek i pisaniu w serwisie porad prawnych. Dziękujemy także Państwu za wszystkie dotychczasowe działania promocyjne, liczba wizytówek w serwisie stale rośnie.

Wyszukiwarka szukajradcy.pl to narzędzie, które pozwala łączyć radców prawnych z potencjalnymi klientami. Jest dostępne dla wszystkich radców prawnych w Polsce. Wyszukiwarka stanowi dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

Załącznik 1
Załącznik 2

Biuro Prasowe

Krajowa Rada Radców Prawnych
ul. Powązkowska 15; 01-797 Warszawa
e-mail: biuroprasowe@kirp.pl | tel: 22 300 86 40
www | Facebook | LinkedIn | Twitter

 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by