Komunikaty

Wsparcie Fundacji Radców Prawnych
2023-02-22

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, Radcowie Prawni i Aplikanci,

Zarząd  Fundacji Radców Prawnych uprzejmie informuje, że od dnia 15 lutego tego roku podatnicy uzyskali możliwość wypełniania PIT-37 czyli podatkowego rozliczenia rocznego uzyskanych dochodów od osób fizycznych.

W związku z powyższym  uprzejmie przypominamy, że istnieje możliwość przekazywania i wsparcia Fundacji, od tego roku kwotą 1,5 % podatku dochodowego, w rozliczeniu rocznym PIT za rok podatkowy 2022. Należy wówczas w odpowiednim miejscu w formularzu PIT składanym drogą tradycyjną lub elektroniczną (e-PIT) wpisać nazwę fundacji (Fundacja Radców Prawnych) i jej nr KRS 0000230474.

Co roku ten odpis staje się coraz większy. To dla naszej Fundacji ważne i niezbędne wsparcie, umożliwiające realizację założonych celów statutowych.

Jak zawsze również przy każdej okazji kontaktu z Państwem uprzejmie przypominamy, iż celem Fundacji jest niesienie pomocy na rzecz osób środowiska prawniczego, naszych Koleżanek i Kolegów radców prawnych, osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych i potrzebujących, którzy pozostają w niedostatku lub w trudnej sytuacji życiowej. Fundacja posiada status pożytku publicznego, co również zobowiązuje do podejmowania przez nią dalszych i szerszych działań na rzecz potrzebującej jej wsparcia społeczności.

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by