Komunikaty

Zaproszenie
2021-08-06

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie

oraz

Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej

mają zaszczyt zaprosić wszystkich Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oraz innych przedstawicieli zawodów prawniczych wraz z bliskimi na

IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia
w dniu 5 września 2021 roku

 

Uczestnicy Mistrzostw rywalizować będą wyłącznie na trasie LAND CRUISER Race – trasa niebieska – o długości 25 km i przewyższeniu 650 m n.p.m.

Skala trudności: 2/5. Trasa poprowadzona w głównie leśnymi, szutrowymi drogami. Na trasie występują w niewielkiej ilości strome zjazdy i podjazdy. Trasa wymaga dobrego przygotowania fizycznego. Na trasie ustawione będą 2 bufety (10 km oraz Meta).

 

W roku 2021 klasyfikacja obejmować będzie wyjątkowo wyłącznie kategorię Open z podziałem na Kobiety i Mężczyzn, bez uwzględniania kategorii wiekowych.

Zgłoszeń i opłat należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej

www.mtblubenia.pl

Rozpoczęcie zapisów – 01.08.2021 roku

panelu rejestracyjnym w odpowiedniej rubryce należy zgłosić chęć udziału w Klasyfikacji Prawnik, wpisać reprezentowaną Izbę Adwokacką lub instytucję (np. Prokuratura Rejonowa w …, Sąd Okręgowy w …, Okręgowa Izba Radców Prawnych w … itp.) oraz numer legitymacji.

 

Opłata startowa uzależniona jest od daty jej uiszczenia i wynosi:

– 80 zł  (do 2.09.2021);

– 100 zł w dniu zawodów (płatność tylko gotówką).

 

PROGRAM ZAWODÓW:

ODBIÓR PAKIETÓW i ZAPISY dla wszystkich dystansów:

9:00 – 11:00

START:

11:20 – LAND CRUISER Race

 

DEKORACJA:

14:00 – LAND CRUISER Race

 

Niezbędnych informacji udzielać będą adw. Paweł Surmacz (512-293-760, kancelaria@adwokat-surmacz.pl) oraz adw. Adam Hein (606-748-940,
hein@bhl-adwokaci.pl).

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej www.mtblubenia.pl .

Do zobaczenia na starcie !

Za Komitet Organizacyjny

 

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie
adw. Marcin Cichulski

Prezes Klubu Rowerowego Adwokatury Polskiej
adw. Cezary Lipko

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by