Komunikaty

Zaproszenie na nowe wyjątkowe szkolenia dostosowane do potrzeb aplikantów oraz praktykujących prawników
2021-03-23

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, mam przyjemność zaprosić członków Państwa izby i aplikantów do udziału w trzech intensywnych i certyfikowanych weekendowych szkoleniach (weekendowy format umożliwia uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

1. Szkolenie Business and Professional Communication in English Made Easy! prowadzone jest przez dwóch native speakerów (USA) i dostosowane jest do praktycznych potrzeb prawników i managerów. Uczestnicy opanują sztukę anglojęzycznej komunikacji profesjonalno-biznesowej oraz nabędą umiejętności niezbędne do skutecznego przeprowadzania spotkań z klientami i konferencji biznesowych, a także do motywowania i rozmów z pracownikami, składania ofert i propozycji, czy też tworzenia służbowych planów (w tym podróży). Ponadto uczestnicy opanują sztukę dyskutowania na temat spraw wynagrodzeń i finansów oraz reagowania na (trudnych) klientów.

Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 31 marca (289 PLN).

2. Szkolenie Występuj z pasją! Czyli jak skutecznie przemawiać prowadzone przez Hannę Wiczanowską – prawniczkę oraz trenerkę i mentorkę z zakresu przemawiania publicznego oraz technik ewaluacji (krytycznej i motywującej oceny wystąpień publicznych). Prowadząca jest Zaawansowanym Srebrnym Mówcą (ACS) oraz Zaawansowanym Brązowym Liderem (ALB) według certyfikacji organizacji Toastmasters International, a także certyfikowanym trener biznesu. Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą poznać techniki i narzędzia niezbędne do przygotowania oraz wygłaszania skutecznych wystąpień publicznych – przed sądem, w toku negocjacji, w czasie rozmów z partnerami i klientami… i wiele więcej!

Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 7 kwietnia (229 PLN).

3. Szkolenie Academic Writing in English Made Painless! prowadzone jest przez native speakera/badacza prawa z USA (absolwenta George Mason University) i skierowane jest do przedstawicieli nauk prawnych, którzy chcą opanować sztukę pisania akademickiego w języku angielskim, zrozumieć gramatykę, nauczyć się budowania zdań i wypracowywać swój unikatowy, naukowy styl oraz uniknąć najczęstszych “pułapek badacza”.

Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 7 kwietnia (259 PLN).

Dotychczasowi uczestnicy naszych szkoleń z Państwa izby bardzo je sobie chwalili. Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o szkoleniach wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób. Polecamy aplikować już dziś, ponieważ jak wskazano powyżej opłata early bird (zniżkowa) wynosi dla Państwa odpowiednio 289 PLN, 229 PLN i 259 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org) po więcej informacji o nas. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniach.

W załączniku przesyłam oficjalną ofertę szkoleń (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców), w której znajdą Państwo szczegółowe informacje. Na życzenie, jesteśmy w stanie także przygotować oferty specjalnie dostosowane tylko do Państwa potrzeb (np. cykliczne szkolenia dla mniejszych grup warsztatowych) oraz szkolenia ze światowej klasy prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych – absolwentami takich uczelni jak Harvard, Princeton, Oxford czy George Mason University.

 

Z wyrazami szacunku

mgr Martyna Bąk

Koordynatorka ds. szkoleń

Center For American Studies

www.cfaspoland.org

Załączniki:

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

Załącznik 5

Załącznik 6

 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by