Komunikaty

Zaproszenie na szkolenia „Drafting IT Contracts That Work” oraz „Wiarygodność spisanych zeznań świadków”.
2024-03-12

Szanowni Państwo,

jako Państwa Partner, Stowarzyszenie Center for American Studies (CfAS), mam wielką przyjemność zaprosić członków Państwa Izby do udziału w dwóch wyjątkowo interesujących szkoleniach:  „Drafting IT Contracts That Work” z doświadczoną amerykańską adwokat i absolwentką Harvard Law School, E. Tracy Uche., oraz „Wiarygodność spisanych zeznań świadków”.

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

 1. Drafting IT Contracts
  Kiedy? Szkolenie odbędzie się w czasie rzeczywistym 13 kwietnia (sobota) 2024 r. w godzinach 12:30-16:00 online na platformie Zoom.

Dlaczego warto?

Nauczysz się:

 • Tworzenia słowniczka zdefiniowanych pojęć (Defined Terms), które stanowią podstawowe elementy każdej umowy IT.
 • Redagowania merytorycznych postanowień umownych, które mają fundamentalne znaczenie dla zabezpieczenia interesów klienta, w tym zwłaszcza praw własności intelektualnej.
 • Kreowania równowagi negocjacyjnej i alokacji ryzyka oraz procesu dochodzenia do porozumienia między kontrahentami.
 • Sporządzania umów IT w sposób jasny, precyzyjny i efektywny.
 • Zapobiegania sporom sądowym i prewencyjnej ochrony przedsiębiorstwa klienta przed niepotrzebnymi stratami wynikającymi ze źle skonstruowanej umowy IT.

ProwadzącaE. Tracy Uche jest absolwentką Harvard Law School oraz doświadczoną i energiczną adwokat o stricte praktycznym podejściu do prawa i biznesu.

Pracowała dla renomowanych kancelarii prawnych, w tym Babalakin & Co. Legal Practicioners i Templars. Obecnie pracuje w Cytowski & Partners w Nowym Jorku, gdzie reprezentuje międzynarodowych klientów biznesowych i doradza w złożonych sprawach z pogranicza prawa, technologii i cyberprywatności. Jej portfolio klientów obejmuje duże przedsiębiorstwa z sektorów takich jak bankowość, finanse i usługi cyfrowe.

Koszt udziału:

Cena udziału w ramach puli biletów nr I z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby   (czyli do 23.59 dnia 6 kwietnia 2024*) to tylko 255 PLN

W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #catkins2024 oraz podanie nazwy Izby w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 9 kwietnia 2024), koszt udziału w kursie to 419 PLN.

Pełny opis szkolenia i rejestracja:

https://www.cfasofficial.com/cfas/itcontracts

 1. Wiarygodność spisanych zeznań świadków

Kiedy? Szkolenie odbędzie się w piąte 5 kwietnia 2024 r. (17:00-20:30) online na platformie Zoom w trybie synchronicznym (czyli połączenia „na żywo” z możliwością zadawania pytań).

Dlaczego warto? 

 • Poznasz najważniejsze metody oceny wiarygodności spisanych zeznań świadków
 • Dowiesz się, jak zastosować owe metody praktyce
 • Samodzielnie sprawdzisz skuteczność tych metod

Prowadząca: dr Jagoda Dzida – prawniczka, pracowniczka Laboratorium Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie prawnicze zdobywała m.in. w kancelarii MERSKI w Poznaniu oraz w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu. Uczestniczyła w międzynarodowym projekcie TransLegal oraz w grupie badawczej Legal Research Group Intellectual Property and Media Law.

Koszt udziału:

Cena udziału w ramach puli biletów nr I z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby   (czyli do 23.59 dnia 29 marca 2024*)  to tylko 215 PLN

W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #catkins2024 oraz podanie nazwy Izby w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II, koszt udziału w kursie to 369 PLN.


Pełny opis szkolenia i rejestracja:

https://www.cfasofficial.com/cfas/wiarygodność

Będę niezmiernie wdzięczna za przekazanie informacji do wiadomości członków Izby.

Bardzo cieszymy się z obecności członków Państwa Izby na naszych szkoleniach.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami

mgr Fatma Mejri

Koordynatorka ds. szkoleń i rozwoju

–––––––––––
mgr Fatma Mejri
Project Coordinator & Researcher
Center For American Studies
Email: mailto:bartosik@cfasofficial.com
copyright 2023 polityka prywatności RODO created by