Komunikaty

Zaproszenie na szkolenie “Drafting Employment Contracts” i “Negotiation Strategies & Techniques” z ekspertami z USA
2023-11-15

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center for American Studies (CfAS) mam wielką przyjemność zaprosić członków Państwa Izby do udziału w dwóch wyjątkowo interesujących szkoleniach: „Drafting Employment Contracts” oraz szkolenie „Negotiation Strategies & Techniques for Lawyers” z amerykańskimi prawnikami (absolwentami Harvard Law School, Howard University i Washington & Lee University School of Law).

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

  1. Drafting Employment Contracts (piątek 19 stycznia 2024 na platformie Zoom).

Dlaczego warto? 

Nauczysz się:

  • Angielskiej terminologii prawniczej występującej w ramach umów o pracę i innych umów dotyczących zatrudnienia.
  • Najważniejszych klauzul umownych, które zazwyczaj występują w umowach o pracę i innych formach zatrudnienia.
  • Jak chronić informacje poufne i tajemnice przedsiębiorstwa pracodawcy.
  • Jak formułować postanowienia dotyczące wynagrodzenia, kar umownych oraz ograniczeń konkurencji (w trakcie i po okresie zatrudnienia).
  • Jak sporządzać umowy o pracę i inne umowy dotyczące zatrudnienia w sposób jasny, precyzyjny i skuteczny.

Prowadzący:

Profesor Brian Clarke jest doświadczonym amerykańskim prawnikiem, profesorem prawa i sędzią administracyjnym. Posiada ponad 23-letnie doświadczenie w prawie pracy, sporządzaniu umów i sporach sądowych. Profesor Clarke zdobył wykształcenie prawnicze na Washington & Lee University School of Law, gdzie uzyskał stopień doktora nauk prawnych magna cum laude i Order of the Coif. Przed studiami prawniczymi, prof. Clarke studiował na University of Florida, gdzie uzyskał tytuł licencjata historii.

Koszt udziału:

Cena udziału w ramach puli biletów nr I z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby (czyli do 23.59 dnia 11 stycznia 2024 r.) to tylko 279 PLN

W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #independence2023 oraz podanie nazwy Izby w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 15 stycznia 2024 r.), koszt udziału w kursie to 449 PLN.

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/cfas/drafting

  1. Negotiation Strategies & Technique for Lawyers (sobota-niedziela, 27-28 stycznia 2024 na platformie Zoom).

Dlaczego warto?  

Szkolenie „Negotiation Strategies & Techniques” ma na celu podniesienie Twoich kompetencji poprzez praktyczną naukę prawidłowych technik negocjacji i aplikowanie ich w kontekście szybkich i trudnych negocjacji biznesowych (w szczególności negocjacji umów oraz ugód).

Szkolenie zawierać będzie bardzo krótkie elementy wykładowe, jak i zajęcia stricte praktyczne w których chętni uczestnicy wezmą udział w negocjacjach. 

 

Prowadzący:

Hal Abramson jest absolwentem studiów biznesowych (University of Michigan), prawniczych (Syracuse University i Harvard Law School) oraz administracji publicznej (Harvard Kennedy School of Government). Abramson jest od ponad dwudziestu pięciu lat głęboko zaangażowany w rozwój i praktykę rozwiązywania sporów krajowych i międzynarodowych jako nauczyciel, trener, autor i uczestnik w komisjach zawodowych.


Christopher R. Kelley jest adwokatem i profesorem prawa na University of Arkansas School of Law oraz profesorem na najlepszym wydziale prawa na Ukrainie (Taras Shevchenko National University of Kyiv Law Faculty). Kelley ma obszerne doświadczenie praktyczne wyniesione z biura Prokuratora Generalnego stanu Minnesota oraz wiodących amerykańskich kancelarii prawnych, m.in. Arent Fox i Lindquist & Vennum (od dekad pojawiających się w rankingach najlepszych kancelarii w USA).


Koszt udziału:

Cena udziału w ramach puli biletów nr I z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby (czyli do 23.59 dnia 19 stycznia 2024*) to tylko 303 PLN

W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #independence2023 oraz podanie nazwy Izby w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 21 stycznia 2024*), koszt udziału w kursie to 479 PLN.


Pełny opis szkolenia i rejestracja:

www.cfasofficial.com/cfas/negotiation

Będę niezmiernie wdzięczna za przekazanie informacji do wiadomości członków Izby.

Bardzo cieszymy się z obecności członków Państwa Izby na naszych szkoleniach.

Jednocześnie proszę o informację czy są Państwo zainteresowani współpracą z nami gwarantującą członkom Izby dodatkowe zniżki na nasze kursy.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami

mgr Fatma Mejri

Koordynatorka ds. szkoleń i rozwoju

–––––––––––

mgr Fatma Mejri

Project Coordinator & Researcher

Center For American Studies

Email: mailto:bartosik@cfasofficial.com

 

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by