Komunikaty

Zaproszenie na szkolenie “Legal Drafting in English Made Easy” oraz kurs “Startups and Trade…”
2023-03-07

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do porozumienia o współpracy, pragnę w imieniu Center For American Studies serdecznie zaprosić członków Państwa Izby do udziału w szkoleniach Legal Drafting in English Made Easy z prof. Christopherem Kelley (Arkansas School of Law) oraz szkoleniu Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age z ekspertką z dziedziny prawa własności intelektualnej, prof. Ofodile (alumną Harvard Law School). Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie wieczorowym na intuicyjnej platformie Zoom.

 

1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy

Kiedy? Środa 1 kwietnia 13:00-18:00 i niedziela 2 kwietnia 13:00-18:00 (platforma Zoom).

Szkolenie nauczy Cię pisania poprawnym, przejrzystym i przekonującym prawniczym angielskim w sposób, który sprawi, że Twój adresat (sąd, kontrahent, przeciwnik procesowy) szybko i poprawnie zrozumie Twój przekaz – z korzyścią dla Twojego klienta. Więcej informacji w opisie – link poniżej.

Prowadzący: Christopher R. Kelley, J.D., LL.M. jest adwokatem i profesorem prawa posiadającym obszerne doświadczenie praktyczne wyniesione z biura Prokuratora Generalnego stanu Minnesota oraz wiodących amerykańskich kancelarii prawnych, m.in. Arent Fox i Lindquist & Vennum (od dekad pojawiających się w rankingach najlepszych kancelarii w USA). Aktualnie Kelley jest profesorem prawa na University of Arkansas School of Law.

Termin i rejestracji ze zniżką: 22 marca 2023 roku.

Koszt udziału z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby to tylko 199 PLN (zamiast  249 PLN). W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #Spring2023 w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Pełny opis szkolenia i rejestracja:

https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/legal-drafting-in-english-made-easy?fbclid=IwAR2oAp–wY9lePniYiMuSGuKYKl_1_JcMsEm3jY0ipfL5URjPSbunTLaZeI

 

2. Szkolenie Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age (środa 5 kwietnia 17.30-20.30 i niedziela 6 kwietnia 17.30-20.30, platforma Zoom)

Szkolenie ma na celu przybliżenie praktycznych aspektów obsługi klientów z branży e-commerce. Poznasz sposoby wykorzystywania tajemnic handlowych i wyceny ich wartości oraz prawa i mechanizmy stosowane w celu ich ochrony. Kurs będzie obejmował analizę porównawczą reżimu prawnego ochrony tajemnicy handlowej w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Przedstawimy także wykorzystanie i negocjowanie umów o zachowaniu poufności (Non-Disclosure Agreements) i umów o zakazie konkurencji (Non-Compete Agreements), a także najważniejsze klauzule stosowane podczas sporządzania tego typu umów. Więcej informacji w opisie – link poniżej.

Prowadząca: Profesor Uché Ofodile jest absolwentką Harvard Law School i University College London. W latach 2021-2022 była Senior Fellow w Kennedy School of Government na Harvard University. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym nagród przyznanych przez Harvard Law School, Carnegie Council on Ethics and International Affairs, American Bar Association Section of International Law oraz Albert Einstein Institution.

Termin rejestracji ze zniżką: 29 marca 2023.

Koszt udziału z dodatkową 20% zniżką dla członków Izby to tylko 215 PLN (zamiast  269 PLN). W celu uzyskania zniżki prosimy o wpisanie kodu rabatowego #Spring2023 w sekcji Special CFAS Discount Code w formularzu rejestracyjnym.

Link do pełnego opisu kursu i rejestracji:

https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/startups-and-trade-secrets-law-protecting-intellec?fbclid=IwAR0BmFyi5il2FuWdB66uPJ21yALBHdXdEOxPUOEXUy5E-Eh6NIMCgPMs-zA

 

Nie ustajemy w wysiłkach, by dostarczać dla Państwa nowych, praktycznych kursów z ekspertami ze Stanów Zjednoczonych.

Z wyrazami szacunku

Fatma Mejri

Koordynatorka ds. szkoleń i rozwoju

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by