Praca / Zastępstwa procesowe

Dam pracę,
2022-09-19

Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp.k.

z siedzibą w Poznaniu poszukuje:

Prawnika

w Dziale Prawa Administracyjnego- obsługa klienta biznesowego

(nr ref. AP/22/06)

Termin składania aplikacji: 15.10.2022 r.

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  1. bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii,
  2. sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych,
  3. reprezentowanie klientów kancelarii w sądach,

Nasze wymagania

  1. wykształcenie wyższe prawnicze – preferowane odbywanie aplikacji radcowskiej / adwokackiej lub posiadanie tytułu radcy prawnego / adwokata
  2. zainteresowania w obszarze prawa administracyjnego – najlepiej poparte doświadczeniem w sprawach z zakresu prawa ochrony środowiska, obsługi procesu inwestycyjnego lub innych,
  3. znajomość procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej,
  4. samodzielność, odpowiedzialność i profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów,
  5. gotowość do podejmowania nowych wyzwań .

Co oferujemy?:

  1. pełną wyzwań pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  2. możliwość specjalizacji w obszarach prawa administracyjnego, które Cię interesują;
  3. dla aplikantów: dofinansowanie do opłaty za aplikację;
  4. możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i konferencjach oraz możliwość publikacji w prasie branżowej i codziennej,
  5. możliwość równoległego rozwoju zawodowego i naukowego,
  6. udział w ciekawych projektach,
  7. atrakcyjne warunki współpracy,

Kandydatów prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  przez Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu w celu rekrutacji, ze wskazaniem numeru referencyjnego bezpośrednio na adres e-mail: ziemski@ziemski.com.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp.k. w Poznaniu, ul. Strusia 10, 60-711 Poznań, e-mail: ziemski@ziemski.com.pl (dalej: Spółka). Dane osobowe mogą zostać przekazane do podmiotów powiązanych ze Spółką. Dane osobowe będą przechowywane w czasie od chwili udzielenia zgody do momentu jej wycofania albo usunięcia danych przez Spółkę po upływie 10 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych. W każdym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do uczestniczenia w procesie rekrutacji.

Wybór kandydatów odbędzie się na podstawie wstępnej selekcji podań oraz rozmowy kwalifikacyjnej, na którą zostaną zaproszone wybrane osoby.