Praca / Zastępstwa procesowe

Praca – Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp.k. poszukuje Prawnika
2023-02-16

Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp.k.

z siedzibą w Poznaniu poszukuje:

Prawnika

do Działu Prawa Handlowego

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. RH/23/1

Termin składania aplikacji: 28.02.2023 r.

Zakres obowiązków obejmuje w szczególności

  • czynności z zakresu tworzenia i bieżącej obsługi korporacyjnej spółek oraz innych przedsiębiorców,

  • czynności z zakresu procesów M&A,

  • czynności w postępowaniach z zakresu prawa spółek handlowych lub zagadnień ustrojowych innych przedsiębiorców lub podmiotów rejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym,

  • przygotowywanie opinii, informacji lub analiz z zakresu prawa spółek handlowych,

  • inne czynności związane ze świadczoną pomocą prawną.

Nasze wymagania

Poszukujemy prawników (w tym legitymujących się tytułem radcy prawnego bądź odbywających aplikację radcowską), interesujących się prawem spółek handlowych i planujących swój dalszy rozwój zawodowy w tej dziedzinie prawa, którzy charakteryzują się:

– otwartością na rozwój zawodowy,

– umiejętnościami analitycznymi i samodzielnością w rozwiązywaniu zagadnień,

– znajomością języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej (znajomość drugiego języka będzie atutem),

– dyspozycyjnością i dobrą organizacją czasu pracy,

– skrupulatnym i odpowiedzialnym podejściem do powierzanych zadań.

Co oferujemy

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego (w tym równoległego rozwoju zawodowego i naukowego),

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • udział w ciekawych projektach,

  • atrakcyjne warunki współpracy,

  • wyjazdy i spotkania integracyjne.

Kandydatów prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym uwzględniającymi ich aktualne doświadczenia oraz zainteresowania w sprawach prawnohandlowych i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  przez Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu w celu rekrutacji, ze wskazaniem numeru referencyjnego bezpośrednio na adres e-mail: ziemski@ziemski.com.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp.k. w Poznaniu, ul. Strusia 10, 60-711 Poznań, e-mail: ziemski@ziemski.com.pl (dalej: Spółka). Dane osobowe mogą zostać przekazane do podmiotów powiązanych ze Spółką. Dane osobowe będą przechowywane w czasie od chwili udzielenia zgody do momentu jej wycofania albo usunięcia danych przez Spółkę po upływie 10 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych. W każdym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do uczestniczenia w procesie rekrutacji.

Wybór kandydatów odbędzie się na podstawie wstępnej selekcji podań oraz rozmowy kwalifikacyjnej, na którą zostaną zaproszone wybrane osoby.