Praca / Zastępstwa procesowe

Szanowni Państwo,
2022-03-16

ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Gajowej 99 zatrudni

aplikanta radcowskiego

Zakres obowiązków na w/w stanowisku obejmował będzie:

  1. wspomaganie pracy Radców Prawnych Działu Prawnego,
  2. przygotowywanie umów dotyczących bieżącej działalności Spółki,
  3. przygotowywanie pism procesowych w postępowaniach sądowych,
  4. analiza i weryfikacja dokumentacji przetargowej w szczególności umów o roboty budowlane,
  5. przygotowywanie uchwał, wniosków do KRS i innych dokumentów w bieżącej działalności Spółki,
  6. śledzenie aktualnych zmian w obowiązujących przepisach prawnych.

Nasze wymagania stawiane kandydatom:

  1. I lub II rok aplikacji radcowskiej/adwokackiej, względnie zdany egzamin na aplikację radcowską,
  2. bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa cywilnego oraz prawa spółek handlowych,
  3. znajomość prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem,
  4. mile widziane – co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych,
  5. bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
  6. bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym nad kilkoma projektami jednocześnie,
  7. zaangażowanie, skrupulatność i chęć uczenia się oraz komunikatywność,
  8. umiejętność efektywnej pracy w zespole.

To oferujemy:

  1. możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  2. doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole składającym się z doświadczonych radców prawnych,
  3. pracę przy dużych projektach,
  4. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat,
  5. pracę stacjonarną
  6. bogaty pakiet benefitów ( Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, wyjazdy integracyjne, bony przedpłacone).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać do dnia 15 kwietnia 2022 r. wyłącznie w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@alstal.eu z dopiskiem Aplikant radcowski.

Składane dokumenty powinny zawierać klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych osobowych kandydata o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w przekazanym CV oraz innych dokumentach aplikacyjnych na czas trwania procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z 27,04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”