Aplikanci

Szanowni Państwo,
2021-10-05

Nawiążemy współpracę z aplikantami I lub II roku (również aplikantami rozpoczynającymi aplikację w 2022r.)

Zespół Obsługi Prawnej PZU S.A. nawiąże współpracę z aplikantami radcowskimi I lub II roku (oferta jest skierowana również do osób, które zdały egzamin wstępny i rozpoczynają aplikację w styczniu 2022r.)

Miejsce wykonywania czynności: Bydgoszcz Pożądana jest pewność siebie, umiejętność logicznego rozumowania i wyrażania myśli oraz dobra organizacja pracy.

Zatrudnienie nie koliduje z udziałem aplikanta w obowiązkowych zajęciach i praktykach. Istnieje możliwość objęcia aplikanta patronatem przez radców należących do zespołu prawnego.

Współpraca, oparta o umowę zlecenia, ma charakter „stacjonarny” i obejmuje pełen zakres czynności związanych ze świadczeniem pomocy prawnej na rzecz Spółki. Współpraca odbywa się w ramach zespołu prawnego, w skład którego wchodzi 3 radców prawnych oraz 2 aplikantów. Istnieje szansa zatrudnienia po zakończeniu aplikacji – na stanowisku radcy prawnego w ramach umowy o pracę. Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne oraz miłą atmosferę 🙂

Zapewniamy możliwość zdobycia dużego doświadczenia procesowego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: pdudek@pzu.pl – w temacie wiadomości proszę wpisać: „Aplikant – oferta”. Do CV proszę załączyć klauzulę następującej treści:

„Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000).”

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by