Szkolenia

Finansowanie restrukturyzacji – pomoc publiczna w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorców (24.06.2021)
2021-06-15

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o szkoleniu na temat tego jak zdobyć pieniądze z pomocy publicznej na restrukturyzację.-  Finansowanie restrukturyzacji – pomoc publiczna w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorców (24.06.2021).  Zgodnie z art. 26 ust. 1 prawa restrukturyzacyjnego nadzorca w postępowaniu restrukturyzacyjnym informuje dłużnika o dostępnych dla dłużnika źródłach finansowania, w tym pomocy publicznej, a także współpracuje z dłużnikiem w celu uzyskania tego finansowania. Zgodnie z ust. 2 jeżeli istnieje taka potrzeba i możliwość, zarządca podejmuje działania w celu uzyskania dodatkowego źródła finansowania działalności dłużnika, w tym uzyskania pomocy publicznej.

Zagadnienia z zakresu pomocy publicznej na restrukturyzacją są istotne nie tylko dla doradców restrukturyzacyjnych, ale również dla adwokatów i radców prawnych, którzy zajmują się obsługą przedsiębiorstwa, które mają problemy finansowe.

Szkolenie poprowadzi r.pr. Marzena Zalewska, Dyrektor Biura Zarządzania i Restrukturyzacji Majątku Skarbu Państwa Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.., w ramach którego min. realizowane są zadania związane z finansowaniem restrukturyzacji w ramach programu Polityka Nowej Szansy.

Więcej informacji:

https://www.praktykszkolenia.pl/produkty/bilety/finansowanie-restrukturyzacji-pomoc-publiczna-w-celu-ratowania-lub-restrukturyzacji-przedsiebiorcow-24-06-2021/

Dla radców prawnych oraz aplikantów kod rabatowy 15% – RadcaFinansowanie

Program szkolenia (format .PDF)

copyright 2023 polityka prywatności RODO created by