Aplikanci

Ogłoszenie w sprawie pracy
2024-08-26

Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy – nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim.

Aplikant radcowski – Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • wsparcie prowadzenia postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych i rekomendacji w zakresie prawnych aspektów windykacji sądowej i egzekucyjnej w sprawach zleconych przez komórki organizacyjne Banku,
  • bieżące doradztwo prawne dla komórek organizacyjnych Banku zajmujących się windykacją.

Wymagania:

  • aplikacja radcowska (I/II rok),
  • umiejętności organizacyjne i zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji,
  • zorientowanie na osiąganie celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z sądami/komornikami;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sektorze bankowym.

Forma współpracy: umowa zlecenie

W załączeniu link do ogłoszenia